AA0603FR-07820RL
MFR.Part #
AA0603FR-07820RL
JLCPCB Part #
C4203714
Description
-55℃~+155℃ 100mW 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS