AA0603FR-077M32L
MFR.Part #
AA0603FR-077M32L
JLCPCB Part #
C4347357
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.32MΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS