AA0603FR-076R19L
MFR.Part #
AA0603FR-076R19L
JLCPCB Part #
C2110170
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 6.19Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS