AA0603FR-076M19L
MFR.Part #
AA0603FR-076M19L
JLCPCB Part #
C4229435
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.19MΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS