AA0603FR-0766R5L
MFR.Part #
AA0603FR-0766R5L
JLCPCB Part #
C4016314
Description
-55℃~+155℃ 100mW 66.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS