AA0603FR-0764K9L
MFR.Part #
AA0603FR-0764K9L
JLCPCB Part #
C4000644
Description
-55℃~+155℃ 100mW 64.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS