AA0603FR-07634RL
MFR.Part #
AA0603FR-07634RL
JLCPCB Part #
C3946447
Description
-55℃~+155℃ 100mW 634Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS