AA0603FR-07619KL
MFR.Part #
AA0603FR-07619KL
JLCPCB Part #
C2101224
Description
-55℃~+155℃ 100mW 619kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS