AA0603FR-07562RL
MFR.Part #
AA0603FR-07562RL
JLCPCB Part #
C2101256
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200V 562Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS