AA0603FR-07560RL
MFR.Part #
AA0603FR-07560RL
JLCPCB Part #
C4116822
Description
-55℃~+155℃ 100mW 560Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS