AA0603FR-0749R9L
MFR.Part #
AA0603FR-0749R9L
JLCPCB Part #
C2101603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200V 49.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS