AA0603FR-07475RL
MFR.Part #
AA0603FR-07475RL
JLCPCB Part #
C2101378
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 475Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS