AA0603FR-073K9L
MFR.Part #
AA0603FR-073K9L
JLCPCB Part #
C2101558
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.9kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS