AA0603FR-073K48L
MFR.Part #
AA0603FR-073K48L
JLCPCB Part #
C4057467
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.48kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS