AA0603FR-0734RL
MFR.Part #
AA0603FR-0734RL
JLCPCB Part #
C2100974
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200V 34Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS