AA0603FR-07340KL
MFR.Part #
AA0603FR-07340KL
JLCPCB Part #
C3918850
Description
-55℃~+155℃ 100mW 340kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS