AA0603FR-0733RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA0603FR-0733RL
JLCPCB Part #
C4139926
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS