AA0603FR-07316RL
MFR.Part #
AA0603FR-07316RL
JLCPCB Part #
C4187076
Description
-55℃~+155℃ 100mW 316Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS