AA0603FR-0730RL
MFR.Part #
AA0603FR-0730RL
JLCPCB Part #
C4070236
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS