AA0603FR-07287KL
MFR.Part #
AA0603FR-07287KL
JLCPCB Part #
C2100597
Description
-55℃~+155℃ 100mW 287kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS