AA0603FR-0724K9L
MFR.Part #
AA0603FR-0724K9L
JLCPCB Part #
C2101803
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS