AA0603FR-0724K3L
MFR.Part #
AA0603FR-0724K3L
JLCPCB Part #
C4031341
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS