AA0603FR-07243RL
MFR.Part #
AA0603FR-07243RL
JLCPCB Part #
C2101800
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 243Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS