AA0603FR-0723R7L
MFR.Part #
AA0603FR-0723R7L
JLCPCB Part #
C2101918
Description
-55℃~+155℃ 100mW 23.7Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS