AA0603FR-0723K7L
MFR.Part #
AA0603FR-0723K7L
JLCPCB Part #
C4334374
Description
-55℃~+155℃ 100mW 23.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS