AA0603FR-07215KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA0603FR-07215KL
JLCPCB Part #
C2100457
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 215kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS