AA0603FR-07205RL
MFR.Part #
AA0603FR-07205RL
JLCPCB Part #
C2100847
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200V 205Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS