AA0603FR-07200RL
MFR.Part #
AA0603FR-07200RL
JLCPCB Part #
C2100617
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200V 200Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS