AA0603FR-071R47L
MFR.Part #
AA0603FR-071R47L
JLCPCB Part #
C4032444
Description
-55℃~+155℃ 1.47Ω 100mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS