AA0603FR-071M33L
MFR.Part #
AA0603FR-071M33L
JLCPCB Part #
C4348706
Description
-55℃~+155℃ 1.33MΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS