AA0603FR-071M02L
MFR.Part #
AA0603FR-071M02L
JLCPCB Part #
C4292715
Description
-55℃~+155℃ 1.02MΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS