AA0603FR-071K69L
MFR.Part #
AA0603FR-071K69L
JLCPCB Part #
C3918482
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS