AA0603FR-0715RL
MFR.Part #
AA0603FR-0715RL
JLCPCB Part #
C2101239
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS