AA0603FR-0715K4L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA0603FR-0715K4L
JLCPCB Part #
C2101353
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.4kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS