AA0603FR-07130KL
MFR.Part #
AA0603FR-07130KL
JLCPCB Part #
C4104312
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS