AA0603FR-0712RL
MFR.Part #
AA0603FR-0712RL
JLCPCB Part #
C2101043
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12Ω 200V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS