AA0603FR-0712R7L
MFR.Part #
AA0603FR-0712R7L
JLCPCB Part #
C3928875
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS