AA0603FR-07120KL
MFR.Part #
AA0603FR-07120KL
JLCPCB Part #
C2101368
Description
-55℃~+155℃ 100mW 120kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS