AA0603FR-0710RL
MFR.Part #
AA0603FR-0710RL
JLCPCB Part #
C4187531
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS