AA0603FR-0710R7L
MFR.Part #
AA0603FR-0710R7L
JLCPCB Part #
C2102258
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 100mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS