AA0603FR-07105KL
MFR.Part #
AA0603FR-07105KL
JLCPCB Part #
C4250619
Description
-55℃~+155℃ 100mW 105kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS