AA0603FR-07102RL
MFR.Part #
AA0603FR-07102RL
JLCPCB Part #
C2101635
Description
-55℃~+155℃ 100mW 102Ω 200V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS