AA0603DR-071K2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA0603DR-071K2L
JLCPCB Part #
C5547092
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS