AA0402JR-07820KL
MFR.Part #
AA0402JR-07820KL
JLCPCB Part #
C4040721
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 820kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS