AA0402JR-075K1L
MFR.Part #
AA0402JR-075K1L
JLCPCB Part #
C4075030
Description
-55℃~+155℃ 5.1kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS