AA0402JR-07510KL
MFR.Part #
AA0402JR-07510KL
JLCPCB Part #
C4188660
Description
-55℃~+155℃ 510kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS