AA0402JR-07360RL
MFR.Part #
AA0402JR-07360RL
JLCPCB Part #
C4178202
Description
-55℃~+155℃ 360Ω 63mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS