AA0402JR-07200KL
MFR.Part #
AA0402JR-07200KL
JLCPCB Part #
C3967236
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 63mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS