AA0402JR-07150KL
MFR.Part #
AA0402JR-07150KL
JLCPCB Part #
C3932877
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS