AA0402FR-076R81L
MFR.Part #
AA0402FR-076R81L
JLCPCB Part #
C2097301
Description
-55℃~+155℃ 6.81Ω 62.5mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS